ثبت آگهی ویژه
classiera loader

درباره ما

درباره ساختمان ساز

گروه ساختمان ساز با ۴ سال سابقه در زمینه صنعت ساختمان که فعالت خود را از شهریور ۱۳۹۳ آغاز کرده است اینک با برنامه ریزی نوین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد

سایت ساختمان ساز در اولین قدمهای فعالیت خود با شناسایی نیازهای کشور، شناخت نیازهای جامعه و با گذشت زمان و پر رنگ شدن نقش صنعت ساختمان در محیط های کار و زندگی وزن عمده فعالیتهای خود را بر روی عوامل زیر متمرکز کرده است:

– ارتباطات سریع و موثر بین مهندسین، تولید کنندگان،وارد کنندگان،فروشندگان مصالح،مجریان ساختمانی وهمچنین مصرف کنندگان به صورتیکه این عوامل بتوانند به راحتی بدون نیاز به اتلاف وقت،صرفه جویی در هزینه ها،آسودگی خاطر از قیمتها با یکدیگر در ارتباط باشند.

– معرفی شرکتهای تولید کننده استاندارد ، محصولات استاندارد ، فناوری صنعتی سازی ساختمان در هزاره سوم

– آموزش سازندگان ، پیمانکاران، مجریان عملیات ساختمانی و نشر کتابها و مقالات آموزشی درحوزه صنعت ساختمان و اعتلای فرهنگ ساخت و ساز.

– برگزاری نشستها، همایش ها و تورهای بازدید از نمایشگاههای داخلی و خارجی تخصصی صنعت ساختمان.

امیدواریم با نظرات و پیشنهادات و مشارکت کاربران محترم و با تلاش بی وقفه کارشناسان سامانه به این حرکت نوین در صنعت ساختمان جنبش مضاعفی داده شود.

سایت ساختمان ساز ماموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات به روز رسانی اطلاعات ، ارتباطات و گسترش توانایی تولید کنندگان محصولات ساختمانی استاندارد ، توزیع کنندگان مجریان و همچنین مصرف کنندگان در این حوزه تعریف میکند .

این سامانه بعنوان بزرگترین مرکز ارتباطات در بخش خصوصی قلمروی فعالیت خود را در تمام مناطق ایران، حضور موثر در خاورمیانه و بخصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم می نماید .

ساختمان ساز خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمی دهد و کالایی به صورت مستقیم به فروش نمی رساند. شما می توانید شرکت های این حوزه را درساختمان ساز ببینید و برای رفع نیازهای خود با آنها ارتباط برقرار کنید!
فرقی نمی کند که شما می خواهید یک ساختمان بسازید یا می خواهید یک میز تلویزیون برای گوشه نشیمن تهیه کنید،ساختمان سازبه شما برای پیدا کردن بهترین معماران و شرکت ها برای پروژه شما و فروشندگان وسایلی که دنبالشان می گردید کمک می کند. وقتی شما آماده شروع یک تغییر هستید ساختمان ساز بهترین محل برای گرفتن ایده، پیدا کردن و انتخاب وسایل و کار کردن با معماران، دکوراتورها و ارائه دهندگان خدمات است.

قوانین سایت

فعالیت سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد

  • فهرست مصادیق محتوای مجرمانه
  • قانون تجارت الكترونيکی
  • قانون جرایم رایانه‌ای
    سایت ساختمان ساز به منظور ایجاد ارتباط بیشتر با کاربران گرامی اطلاعات تماس خود را ارائه می نماید. این سایت جهت افزایش سطح کمی و کیفی خدمات خود آماده دریافت هرگونه انتفاد و پیشنهادی می باشد.